Świtoń-Paczkowski

Aktualności

23 wrz
2020

Nowe dostawcze Volkswageny z 5-letnią gwarancją

Jesienne promocje marki Volkswagen Samochody Dostawcze.

Stań się posiadaczem nowego Caddy 4 w specjalnej ofercie Legend Edition. Samochód ten stał się już legendą i wzorcem dla uniwersalnych pojazdów, które w zależności od wersji mogą być dostawcze, rodzinne, a nawet turystyczne i które od wielu lat cieszą się uznaniem kierowców na całym świecie.

Na klientów czekają także produkowane w fabryce w Białężycach k. Wrześni Craftery LT Edition, nawiązujące nazwą do popularnego modelu Volkswagen LT.

Decydujący się na zakup Caddy Legend Edition i Craftera LT Edition klienci, mogą skorzystać nie tylko z wydłużonej do 5 lat gwarancji, ale również z atrakcyjnych rabatów i specjalnej oferty finansowania. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze przygotowała atrakcyjną ofertę leasingu, który charakteryzuje się niską ratą i oprócz finansowania pojazdu zawiera pokrycie kosztów przeglądów i napraw samochodu. Innym narzędziem finansowym, którym można sfinansować zakup Caddy Legend Edition oraz Crafter LT Edition dostępnym w ofercie Volkswagena Samochody Dostawcze, jest leasing z rynkową wartością końcową Profit Lease. W leasingu Profit Lease koszt miesięcznych rat zależy od długości użytkowania i całkowitego przebiegu w kilometrach zadeklarowanego przy zawieraniu umowy. To klient decyduje, czy po upływie okresu użytkowania wykupuje auto, czy oddaje je do salonu i wybierze nowy model w ramach umowy leasingu.