Samochody dostawcze rocznika 2021 już w naszym Salonie! / Aktualności - Świtoń-Paczkowski Lubin

Świtoń-Paczkowski

Aktualności

5 lut
2021

Samochody dostawcze rocznika 2021 już w naszym Salonie!

Twój nowy Volkswagen już na Ciebie czeka. Sprawdź nasze aktualne oferty.

Do naszego salonu w Lubinie zostały dostarczone nowe samochody Volkswagen Samochody Dostawcze z rocznika 2021.Wybierz model na miarę swoich potrzeb. Nowego Caddy, pomieści wszystkich Twoich najbliższych i zachwyci wygodą. Pojemnego Craftera nieocenionego partnera w biznesie lub wszechstronnego Multivana 6.1, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Każdy z nich jest dostępny w atrakcyjnym finansowaniu Autonajem i ma 5 lat gwarancji.

Nowy Caddy 100% z Polski!

Nowa jakość - nowy Caddy. Oprócz nowego, ekscytującego projektu, inne imponujące funkcje obejmują najnowocześniejsze systemy wspomagające kierowcę, najwyższej jakości cyfrowy kokpit (Digital Cocpit) oraz pionierski system Infotainment (Innovision Cockpit), w tym mobilne usługi online. Nowy Caddy oczywiście nadal będzie tak niezawodny, elastyczny i praktyczny jak zawsze - ale teraz jest jeszcze lepiej. Nowy Caddy jest przygotowany na wyzwania, które stawia nam codzienność.

Crafter 100% z Polski!
 

Dla Craftera Furgona nie ma zbyt wielkich zadań. Jego wymiary są idealne dla dużych europalet lub kontenerów rolkowych. Ponadto ułatwi Twoją pracę dzięki najlepszej w swojej klasie ładowności i zabezpieczeniach ładunku.

Crafter

Multivan 6.1

Czy można udoskonalić coś, co już jest perfekcyjne? Oto nasza próba – nowa generacja Multivana konsekwentnie kontynuuje sprawdzone mocne strony i wyznacza nowe standardy w swojej klasie. Wspólnie z naszymi klientami opracowaliśmy najlepsze rozwiązanie wyposażone w najnowocześniejsze systemy informacyjno-rozrywkowe (infotainment), systemy wspomagania kierowcy oraz systemy bezpieczeństwa. Zachowaliśmy przy tym niezmienną bezkompromisową wielofunkcyjność. Solidny, przestronny Multivan 6.1 to wszechstronny pojazd dla tych, którzy żyją w ciągłym ruchu.

Multivan 6.1 Lubin

Porozmawiajmy o Twoim nowym dostawczym Volkswagenie

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

* Pola wymagane