Nowy Golf Variant. Więcej Golfa niż kiedykolwiek wcześniej. / Aktualności - Świtoń-Paczkowski Lubin

Świtoń-Paczkowski

Aktualności

9 lut
2021

Nowy Golf Variant. Więcej Golfa niż kiedykolwiek wcześniej.

Teraz wszystkiego jest w nim więcej! Więcej przestrzeni dla pasażerów. Więcej magicznej atmosfery, jaką daje oświetlenie Ambient Light. Więcej frajdy z rzeczami, które pomieści bagażnik o pojemności do 1642 litrów. Po prostu więcej Golfa w Golfie!

Czy wiesz, jak radosna może być podróż, kiedy słońce rozświetla wnętrze samochodu? Podziwiaj świat, jak nigdy wcześniej, w Nowym Golfie Variant 

Ciesz się rozsuwanym i unoszonym panoramicznym dachem. Zapewni on nie tylko wspaniałe widoki, ale także świeże powietrze. Nie musisz obawiać się słońca – przyciemniona szyba ograniczy nieprzyjemne oślepianie.

Codzienne życie stawia nas przed wieloma wyzwaniami. Na przykład, jak często stoisz z dzieckiem na ręku przed bagażnikiem samochodu i nie masz wolnej ręki, by go otworzyć? Z opcjonalną funkcją Easy Open wystarczy mały ruch nogą w okolicy zderzaka, by pokrywa bagażnika otworzyła się. Bagażnik ma pojemność nawet 1642 litrów i regulowaną podłogę, a niska krawędź ułatwia wkładanie zakupów. Potem wystarczy wcisnąć przycisk na wewnętrznej stronie pokrywy, by ta automatycznie się zamknęła.

nowy golf variant

Zestaw wskaźników Digital Cockpit wyświetla seryjnie na kolorowym ekranie o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 25,4 cm (10,25 cala) informacje, które są dla Ciebie ważne. Możesz wybrać na przykład klasyczne wskaźniki, jak obrotomierz, prędkościomierz i licznik kilometrów, ale możesz zdecydować się także na komunikaty z systemów wspomagających czy połączenie mapy nawigacji i informacji z systemów audio. A wszystko z atrakcyjną grafiką i animacją. 

Seryjna funkcja ostrzegania o zagrożeniach przekazuje kierowcy przydatne informacje, na przykład może ostrzec przed remontowanym odcinkiem drogi lub jadącym na sygnale pojazdem uprzywilejowanym. Komunikacja wykorzystuje technologię Car2X przez WLAN (pWLAN).

 

Opcjonalny Travel Assist to niezwykle praktyczny asystent, gdyż po wciśnięciu przycisku dba o wysoki komfort prowadzenia samochodu* wspierając kierowcę w monotonnej podróży i męczących sytuacjach na drodze:

  • Szczególnie na autostradach i głównych drogach krajowych Travel Assist może Ci ułatwić utrzymanie pasa ruchu i prędkości oraz odległości od jadącego z przodu pojazdu.

  • W połączeniu z dwusprzęgłową przekładnią DSG będziesz mógł bezstresowo poruszać się w korkach.

* W granicach możliwości systemu. Systemy wspomagające nie zwalniają kierowcy z obowiązku zachowania ostrożności. Kierowca musi być przygotowany do przejęcia w każdej chwili kontroli nad samochodem.

Dlaczego warto wybrać nowego Golfa Varianta?

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

* Pola wymagane