Rodzina SUV-ów Volkswagena „Pewność wynika z charakteru” / Aktualności - Świtoń-Paczkowski Lubin

Świtoń-Paczkowski

Aktualności

4 mar
2021

Rodzina SUV-ów Volkswagena „Pewność wynika z charakteru”

Sprawdź atrakcyjne rabaty oraz nowoczesne formy finansowania, które gwarantują niską ratę miesięczną. Ale to nie wszystko! Wybierz swój model i zapytaj najbliższego Dealera o promocyjny leasing 101%! Wsiądź do nowego Volkswagena i poczuj się nieziemsko.

Przebojowy T-Cross
już od 399 zł netto/mies

Niestraszny mu miejski zgiełk czy wysokie tempo twojego życia – wszechstronnie uzdolniony, zwinny crossover dzięki przebojowej sylwetce i zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym, sprawdzi się w roli pełnego wigoru kompana.

volkswagen t-cross lubin

Zadziorny T-Roc
już od 422 zł netto/mies

Charakterny SUV swoją zadziorność podkreśla m.in. świetną dynamiką i właściwościami jezdnymi, odważnym designem czy wreszcie szeregiem innowacyjnych systemów wspierających kierowcę. Krewki T-Roc przypadnie do gustu pewnym swoich umiejętności.

volkswagen t-roc lubin

Bezkompromisowy Tiguan
już od 573 zł netto/mies

Innowacyjny, przestronny i ponadczasowy. Po prostu bezkompromisowy. Napęd na cztery koła 4MOTION czy rozbudowana lista rozwiązań wpływających na bezpieczeństwo, świadczą o sile charakteru najpopularniejszego SUVa w ofercie Volkswagena.

volkswagen tiguan lubin

Elektryzujący Tiguan eHybrid Plug-In
już od 1083 zł netto/mies

Tiguan eHybrid z napędem hybrydowym typu plug-in po jednokrotnym naładowaniu akumulatora do jest w stanie przejechać około 50 km w trybie elektrycznym, gwarantując komfortową ciszę we wnętrzu samochodu. Dzięki połączeniu silnika elektrycznego ze spalinowym, mocy 245 KM, jak i dostępności wielu zaawansowanych rozwiązań technologicznych, Tiguan eHybrid wynosi przyjemność użytkowania SUV-a na nieznany dotąd poziom.

tiguan ehybrid lubin

 

Rodzina SUV 2021 Volkswagen

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

* Pola wymagane