Tydzień dla Ziemi w SEAT Lubin / Aktualności - Świtoń-Paczkowski Lubin

Świtoń-Paczkowski

Aktualności

19 kwi
2021

Tydzień dla Ziemi w SEAT Lubin

Dzień Ziemi, znany też jako Światowy Dzień Ziemi lub Międzynarodowy Dzień Ziemi to akcje prowadzone corocznie wiosną, których celem jest promowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie. Organizatorzy Dnia Ziemi chcą uświadomić obywatelom, jak kruchy jest ekosystem planety ludzi. Na obchody składa się zwykle wiele wydarzeń organizowanych przez różnorodne instytucje.

Od poniedziałku 19 kwietnia do 25 kwietnia w naszym Salonie i mediach społecznościowych przybliżymy zalety pojazdów hybrydowych SEAT. Zachęcimy Was do odbycia jazd testowych naszym SEAT Leonem e-Hybrid oraz wskażemy korzyści płynące z elektromobilności, które mają pozytywny wpływ na naszą planetę. Osoby poszukujące nowego samochodu z niską emisją CO2, niewielkim zużyciem paliwa i energii elektrycznej, mogą wybierać spośród dużego i komfortowego Tarraco lub kompaktowego i zwinnego Leona. Dodatkowo zamawiając hybrydowego SEAT-a, skorzystasz z premii ekologicznej udzielanej przez naszych Doradców Handlowych*

* szczegóły dotyczące rabatu dla grup zawodowych oraz wysokość premii ekologicznej, dostępne są u Doradców Handlowych SEAT.

W naszych mediach społecznościowych rozpoczynamy cykl edukacyjnych wpisów dotyczących elektromobilności. Poznasz między innymi:

  • Jakie rodzaje pojazdów elektrycznych ma w sowjej ofercie SEAT.
  • Jakie korzyści płyną z jazdy samochodem elektrycznym.
  • Jakie dodatkowe przywileje zyskasz dzęki posiadaniu samochodu elektrycznego.
  • Ile zaoszczędzisz na ładowaniu samochodu elektrycznego w zaciszu swojego domu.

Więcej o pojazdach hybrydowych SEAT-a przeczytasz na dedykowanej witrynie dostępnej TUTAJ.