CUPRA Born z dofinansowaniem "Mój Elektryk" / Aktualności - Świtoń-Paczkowski Lubin

Świtoń-Paczkowski

Aktualności

25 sie
2022

CUPRA Born z dofinansowaniem "Mój Elektryk"

Program “Mój elektryk” „Mój elektryk” to program Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, którego celem jest zmniejszenie emisji zanieczyszczeń powietrza. W ramach niego osobom zainteresowanym kupnem lub leasingiem auta wypłacane są dopłaty do samochodu elektrycznego. Akcja potrwa do 31 grudnia 2025 r, a wszystkie dotacje mają zostać wypłacone do końca czerwca 2026 roku.

Marzy Ci się elektryczny samochód, ale nie lubisz kompromisów i cenisz sobie mocną, dynamiczną jazdę? Drapieżna CUPRA Born spełni Twoje najśmielsze oczekiwania. Teraz możesz otrzymać dotację rządową do jej zakupu. Złóż wniosek o dofinansowanie kupna lub leasingu pojazdu zeroemisyjnego w ramach programu “Mój elektryk” i poczuj niedoścignioną moc CUPRY Born. 

Program “Mój elektryk”

Wniosek o dotację składa się w wersji elektronicznej przez specjalny Generator Wniosków o Dofinansowanie (http://gwd.nfosigw.gov.pl), a w przypadku dotacji leasingu w wybranej przez siebie firmie leasingowej.


Ile możesz zyskać w ramach programu “Mój elektryk”?

Jako osoba fizyczna możesz wnioskować o dofinansowanie pojazdu kategorii M1 (samochodu osobowego mającego nie więcej niż 8 miejsc siedzących + miejsce kierowcy), którego cena nie przekracza 225.000 brutto. Najwyższa możliwa kwota dotacji wynosi 18.750 zł i ma charakter bezzwrotny. Wyższe dopłaty przewidziano dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny – nawet 27.000 zł przy jednoczesnym braku limitu ceny samochodu elektrycznego. Jeśli starasz się o dofinansowanie leasingu – sfinansowana będzie opłata wstępna i transferowa.

“Mój elektryk” dla przedsiębiorców

Program “Mój elektryk” przewiduje również specjalną ofertę dla przedsiębiorców. Jako przedsiębiorca możesz skorzystać z dofinansowania do pojazdów kategorii M1 (samochodu osobowego mającego nie więcej niż 8 miejsc siedzących + miejsce kierowcy), których maksymalna cena brutto wynosi od 225.000 zł do 276.750 zł. Istnieją cztery możliwe kwoty dofinansowania:

  • 18.750 zł – w przypadku pojazdów bez zadeklarowanego podwyższonego przebiegu (powyżej 15.000 km rocznie);
  • 27.000 zł w przypadku pojazdów z zadeklarowanym podwyższonym przebiegiem;
  • 50.000 zł – w przypadku pojazdów bez zadeklarowanego podwyższonego przebiegu (powyżej 20.000 km rocznie);
  • 70.000 zł – w przypadku pojazdów z zadeklarowanym podwyższonym przebiegiem.

Masz pytania? Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy dedykowaną ofertę.

Jesteś zainteresowany ofertą? Wypełnij formularz kontaktowy a my skontaktujemy się z Tobą!

 

* Pola wymagane