Świtoń-Paczkowski

Aktualności

23 lis
2022

Włączamy BLACK WEEK dla pakietów przeglądów serwisowych

Z okazji Black Week pakiet przeglądów serwisowych dla poszczególnych marek kupisz w bardzo korzystnych cenach. Oferta obowiązuje do 30 listopada 2022 lub do wyczerpania puli pakietów. Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z nami!

- Za Pakiet Przeglądów Serwisowych mogą Państwo zapłacić bez dodatkowych kosztów w miesięcznych ratach lub jednorazowo. Wybór należy do Państwa. Ilość rat jest równa okresowi na jaki podpisana jest umowa serwisowa. Miesięczne obciążenie jest praktycznie nieodczuwalne.

- Dzięki Pakietowi Przeglądów Serwisowych mają Państwo pełną kontrolę i przewidywalność kosztów serwisowania pojazdu.

- Dzięki pełnej, udokumentowanej historii samochodu w autoryzowanych serwisach sieci VGP, jego wartość na rynku samochodów używanych będzie wyższa, a dzięki temu odsprzedaż auta bezproblemowa.

- Zyskują Państwo pewność i komfort dzięki bezgotówkowym przeglądom w Autoryzowanych Serwisach sieci VGP na terenie całego kraju.

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługi kompleksowe, świadczone na najwyższym poziomie. Nabywając Pakiet Przeglądów Serwisowych „Used Cars” nie muszą się już Państwo troszczyć o planowanie wydatków na przeglądy w trakcie użytkowania samochodu.

Wypełnij formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany promocyjnym pakietem serwisowym? Wypełnij poniższy formularz kontaktowy!

 

* Pola wymagane