Świtoń-Paczkowski

Aktualności

20 mar
2024

Serwis i akcesoria Volkswagen. Przygotuj swój samochód na sezon wiosenny.

Odpowiednia opieka i właściwa obsługa pomogą Twojemu Volkswagenowi zachować mobilność. Dowiedz się więcej o naszych ofertach serwisowych.

Czy dbanie o swój samochód mogłoby być jeszcze łatwiejsze? Teraz, dzięki naszej ofercie serwisowej Volkswagen, utrzymanie Twojego pojazdu w doskonałej kondycji staje się prostsze i bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej.

Profesjonalny Serwis dla Twojego Volkswagena.

Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy szeroką gamę usług serwisowych, które zapewnią Twojemu Volkswagenowi najlepszą opiekę. Nasz zespół doświadczonych techników zadba o każdy szczegół, by Twój samochód działał sprawnie i bezawaryjnie.

Korzyści, jakie możesz zyskać.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko standardowe usługi serwisowe, ale także specjalne pakiety, które zapewnią Ci jeszcze większy komfort i oszczędność czasu i pieniędzy. 

Dlaczego Wybrać Nas?

Wybierając nasz serwis, wybierasz profesjonalizm, jakość i bezpieczeństwo. Jesteśmy dumni z naszych wysoko wykwalifikowanych techników. Stosujemy oryginalne części i akcesoria, które gwarantują niezawodność i doskonałe działanie Twojego Volkswagena.

Nie czekaj dłużej! Skorzystaj z naszej oferty serwisowej i daj swojemu Volkswagenowi to, czego naprawdę potrzebuje. Zaufaj ekspertom i ciesz się bezpieczną i komfortową podróżą na każdym kilometrze.


Przejrzyj broszurę i dowiedz się:

  • jakie usługi dostępne są w VW ASO,

  • ile zapłacisz za poszczególne opcje serwisowe,

  • jakie akcesoria znajdziesz w naszej ofercie, 

  • z jakich programów możesz skorzystać, aby zaoszczędzić

Oferta specjalna Marzec - Czerwiec

Pełną ofertę znajdziesz w katalogu klikając TUTAJ

Pozwól nam zadbać o Twój samochód.

Masz pytania? Chcesz umówić swoją wizytę serwisową? Napisz do nas!

* Pola wymagane