Świtoń-Paczkowski

Aktualności

6 maj
2024

Festiwal Nowości

7-11 maja w salonie Volkswagena

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu dniach 7-11 maja, kiedy to będziemy świętować Festiwal Nowości marki Volkswagen!  Specjalnie dla Ciebie, nasz salon będzie otwarty do godziny 20:00, aby móc w pełni zanurzyć się w atmosferze premiery i odkryć najnowsze modele Volkswagena.

Przyjdź i poznaj najnowsze propozycje od Volkswagena:

Intrygujący Nowy Tiguan - Nowa odsłona z sportową stylistyką, przeprojektowanym wnętrzem oraz pełnym pakietem nowych udogodnień, takich jak duży ekran, wielofunkcyjne pokrętło czy oświetlenie Ambiente. Pozwól się zaskoczyć w każdym detalu!

Rewolucyjny Nowy Passat - Zupełnie nowy design, wyposażony w nowoczesny wyświetlacz i adaptacyjne zawieszenie, które zapewni Ci komfort zarówno podczas rodzinnych wyjazdów, jak i biznesowych podróży.

Dynamiczny Nowy T-Cross - Idealny towarzysz codziennych podróży, oferujący przestronność pomimo kompaktowych wymiarów, zaawansowane systemy wspomagające oraz niezwykły design, który przyciąga spojrzenia.

Energiczny Nowy ID.7 - Elektryczne doświadczenie jazdy, z niesamowitym zasięgiem do 621 km, oszałamiającym designem i szybkością przyspieszenia do 100 km/h w zaledwie 6,5 sekundy. To samochód, który łączy w sobie piękno, komfort, nowoczesność i doskonałe osiągi.

Odwiedź nasz Salon!

Dla uczestników naszych Dni Otwartych mamy przygotowane wyjątkowe upominki🎁

Ale to nie wszystko! …każdy kto w terminie 7-11.05.2024r. złoży zamówienie na wybrany model Volkswagena Osobowego - otrzyma od nas W PREZENCIE przedłużoną gwarancję SAFE+ 🥳

Okazja jest naprawdę wyjątkowa!

Dołącz do naszego Festiwalu Nowości i nie przegap tego niesamowitego wydarzenia!

Wypełnij formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany ofertą? Chcesz odbyć jazdę testową? 

* Pola wymagane