Świtoń-Paczkowski

Aktualności

15 maj
2024

CUPRA oraz SEAT Serwis - oferta sezonowa. Kompleksowe wsparcie.

Kompleksowe wsparcie

Chcemy, abyś czerpał pełnię radości z jazdy modelami CUPRA i SEAT dlatego oferujemy spersonalizowany przegląd Twojego samochodu, który obejmuje wszystkie niezbędne czynności serwisowe. Zarezerwuj wizytę już dziś i nie pozwól, aby cokolwiek zepsuło Twoje doznania z jazdy.

Pewność w każdych okolicznościach

Wymiana opon na letnie

Zmiana ogumienia na odpowiednie do sezonu pozwala na pełne wykorzystanie możliwości Twojego samochodu niezależnie od warunków atmosferycznych. Skorzystaj z oferty naszego Autoryzowanego Serwisu CUPRA i SEAT i wybierz nowe opony, objęte 36-miesięcznym ubezpieczeniem od zdarzeń losowych.

Dreszcze tylko z ekscytacji

Czyszczenie klimatyzacji

Zapewnij sobie komfortowe warunki, dbając o klimatyzację swojego auta. Nasza usługa serwisowania klimatyzacji gwarantuje najwyższą jakość dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów.

Niegasnąca moc

Wymiana oleju silnikowego z filtrem

Aby zachować te doznania na długo, regularnie wymieniaj olej i filtr. Nasza usługa zapewnia optymalne działanie silnika i chroni go przed nadmierną eksploatacją.

Płynność bez ograniczeń

Wymiana oleju DSG

Doskonale rozumiemy, jak ważne są osiągi Twojej CUPRY i SEATA. Regularna wymiana oleju w skrzyni DSG to klucz do długotrwałego cieszenia się doskonałą jazdą. Powierz tę czynność naszym specjalistom już dziś.

Niepowstrzymana ekscytacja z jazdy

Wymiana klocków i tarcz hamulcowych

Twoje podróże powinny przebiegać bez zakłóceń. Skorzystaj z usługi wymiany klocków i tarcz hamulcowych w Cupra/Seat Care, aby uniknąć niespodziewanych awarii i cieszyć się każdą chwilą za kierownicą.

Wypełnij formularz kontaktowy

Masz pytania? Chcesz umówić swoją wizytę serwisową? Napisz do nas!

* Pola wymagane