Świtoń-Paczkowski

Aktualności

15 maj
2024

Poznaj Ofertę Sezonową Volkswagen Samochody Dostawcze

Zapraszamy do skorzystania z naszych sezonowych ofert serwisowych, które pomogą utrzymać Twojego Volkswagena w doskonałej kondycji. Nasze specjalne pakiety przeglądów i usług zostały zaprojektowane z myślą o Twoim komforcie i bezpieczeństwie na drodze.

Wymiana oleju w skrzyni DSG

Regularna wymiana oleju w skrzyni DSG jest kluczowa dla jej długowieczności i płynnej pracy przełożeń, co bezpośrednio wpływa na dynamikę jazdy. Dowiedz się więcej, jak możemy zadbać o Twoją skrzynię DSG.

 

Wymiana oleju wraz z filtrem

Regularne przeprowadzanie wymiany oleju z zastosowaniem oryginalnych płynów eksploatacyjnych ma ogromny wpływ na żywotność silnika Twojego pojazdu. Zapewnij sobie spokój ducha dzięki naszym profesjonalnym usługom serwisowym.

 

Czyszczenie klimatyzacji

Dbaj o czyste i zdrowe powietrze wewnątrz swojego samochodu. Nasze usługi czyszczenia klimatyzacji gwarantują najwyższą jakość i komfort podczas każdej podróży.

 

Wymiana klocków i tarcz hamulcowych

Sprawność hamulców jest nieodzowna dla bezpieczeństwa na drodze. Regularna wymiana klocków i tarcz hamulcowych zapewnia niezawodne działanie układu hamulcowego w każdej sytuacji.

 

Wymiana opon na letnie

Dopasowanie opon do aktualnych warunków atmosferycznych to klucz do oszczędności i komfortu jazdy. Skorzystaj z naszej oferty wymiany opon i ciesz się pełnym bezpieczeństwem na drodze.

 

Umów się na wizytę już dziś i ciesz się spokojem ducha, wiedząc, że Twój Volkswagen jest w najlepszych rękach. 

 

#VolkswagenSamochodyDostawcze #SezonoweOferty #SerwisVW #BezpieczeństwoNaDrodze #KomfortJazdy #ProfesjonalnySerwis

Wypełnij formularz kontaktowy

Masz pytania? Chcesz umówić swoją wizytę serwisową? Napisz do nas!

* Pola wymagane