Świtoń-Paczkowski

Aktualności

28 sty
2023

Konkurs! Międzynarodowy Dzień LEGO®

Kultowa zabawka dla chłopców i dziewczynek, dla dzieci i dorosłych. Znana na całym świecie. Chociaż przez lata wyprodukowano nowoczesne przedmioty, a na rynku pojawiała się technologia, nic nie było w stanie zastąpić klocków Lego na najwyższym stopniu podium w hierarchii zabawek.

Z przyczyn technicznych konkurs został odwołany

Z okazji Międzynarodowego Dnia Klocków Lego mamy dla Was konkurs! Na naszym Fanpage na Facebook Audi Świtoń-Paczkowski Lubin wyślij w komentarzu zdjęcie przedstawiające Ciebie i twoje Audi oraz napisz dlaczego wybrałeś markę Audi. 3 osoby, które pod postem otrzymają największą liczbę reakcji otrzymają limitowane kolekcjonerskie już zestawy Lego.

Konkurs startuje od 28 stycznia

Do wygrania:
🥇Zestaw Lego nr 75872 Lego Speed Champions Audi R18 e-tron quattro oraz zestaw gadżetów.
🥈Zestaw Lego nr 76897 1985 Audi Sport quattro S1 oraz zestaw gadżetów
🥉Zestaw Lego nr 76897 1985 Audi Sport quattro S1 oraz zestaw gadżetów

 

Powiedzieć, że klocki Lego to popularna zabawka, to jak nic nie powiedzieć. Wokół duńskiego produktu wytworzył się odrębny świat, skupiający parki zabaw, filmy, gry komputerowe, programy telewizyjne, wpisy do Księgi Rekordów Guinnessa oraz przede wszystkim setki najróżniejszych zestawów klocków. Uchwalono również Międzynarodowy Dzień LEGO (International LEGO Day), który przypada 28 stycznia.

 

Regulamin Konkursu ---->Regulamin Klocki Lego Konkurs.docx