Świtoń-Paczkowski

Aktualności

8 gru
2022

Ubezpiecz swoje auto w naszym salonie

W dzisiejszych czasach, posiadanie ubezpieczenia samochodu jest nie tylko wskazane, ale wręcz obowiązkowe. Ubezpieczenie samochodu to zabezpieczenie przed ewentualnymi szkodami, jakie mogą wystąpić podczas użytkowania samochodu. Ubezpieczenie chroni nas nie tylko przed kosztami naprawy naszego pojazdu, ale także przed kosztami związanymi z ewentualnymi szkodami, jakie moglibyśmy wyrządzić innym uczestnikom ruchu drogowego.

W naszym salonie Świtoń-Paczkowski Zielona Góra oferujemy korzystne ubezpieczenia na wszystkie marki samochodowe. Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom szeroką gamę różnego rodzaju polis ubezpieczeniowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC oraz NNW, a także ubezpieczenia dodatkowe, takie jak Assistance czy Autocasco. Wszystkie nasze ubezpieczenia są dostępne w konkurencyjnych cenach, a ich zakup jest łatwy i szybki.

Oprócz tego, nasz zespół doświadczonych doradców ubezpieczeniowych służy pomocą w wyborze najlepszego ubezpieczenia, doradzając przy wyborze polisy i odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące ubezpieczeń samochodowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych korzystnych ubezpieczeń na wszystkie marki samochodowe i zabezpieczenia się przed ewentualnymi szkodami, które mogą wystąpić podczas użytkowania samochodu.


☎️ +48 68 478 69 73