Świtoń-Paczkowski

Kariera

Poszukujemy ludzi ambitnych i kreatywnych, zafascynowanych motoryzacją. Zarówno specjalistów z wiedzą, doświadczeniem oraz odpowiednimi predyspozycjami, jak i młodych pracowników, gotowych do nauki i rozwoju.

Zostań naszym pracownikiem

W związku z dynamicznym rozwojem Świtoń-Paczkowski Sp. z o.o., poszukujemy pracowników, którzy dołączą do naszego zespołu. Sprawdź na jakie stanowiska trwa aktualnie rekrutacja.

Blacharz samochodowy Miejsce pracy: Zielona Góra

Poszukujemy do naszego zespołu pasjonata motoryzacji, któremu blacharstwo samochodowe nie jest obce. Jeśli cenisz sobie precyzję w pracy, a jednocześnie chcesz rozwijać swoje umiejętności, to ta oferta pracy jest dla Ciebie!

BLACHARZ SAMOCHODOWY

Miejsce pracy: Zielona Góra

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:

  • naprawa struktury lub elementów nadwozia pojazdów

  • wymiana uszkodzonych elementów

  • wykonywanie oględzin i pomiarów pojazdów

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie zawodowe / średnie techniczne lub doświadczenie w wykonywaniu napraw blacharskich

- znajomość budowy i konstrukcji pojazdów

  • znajomość technologii naprawy nadwozi

  • doświadczenie w dokonywaniu pomiarów nadwozi

Co możemy zaoferować:

  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w jednej z najszybciej rozwijających się firm w swojej branży

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szkolenia umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy

  • kartę MultiSport, która pozwoli Ci zadbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną

  • pracę w przyjaznej atmosferze ze zgranym zespołem profesjonalistów

Jeśli spełniasz te wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, nie czekaj! Prześlij swoje CV już dziś, a my skontaktujemy się z Tobą w najbliższym czasie.

Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej!

Mechanik samochodowy Miejsce pracy: Zielona Góra

Firma Świtoń-Paczkowski Sp. z o.o. to dealer samochodów marki Volkswagen i Seat oraz autoryzowany serwis samochodów marki Audi. Firma działa na terenie województwa lubuskiego z siedzibą w Zielonej Górze.

W związku z rozwojem Spółki, poszukujemy odpowiedniego kandydata do objęcia stanowiska:

Mechanik Samochodowy

Jakie zadania czekają na Ciebie:

• Diagnostyka samochodowa

• Mechaniczna naprawa samochodów

• Wykonywanie przeglądów zgodnie z arkuszami przeglądowymi i literaturą techniczną

• Wykonywanie konkretnych czynności zawartych w zleceniu warsztatowym i przydzielonych przez kierownika warsztatu.

• Współpraca z mechanikami i elektrykami w zakresie napraw

Czego oczekujemy:

• wykształcenie minimum zawodowe (o kierunku samochodowym)

• doświadczenie na stanowisku Mechanika

• wiedza dotycząca budowy samochodów

• prawo jazdy kat. B

• doświadczenie w dokonywaniu diagnostyki samochodowej

• uczciwość, bezkonfliktowość

• poczucie odpowiedzialności

• nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy

• dokładność, staranność rzetelność w wykonywaniu zadań

Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w jednej z najszybciej rozwijającej się firm w swojej branży. Zapewniamy wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Szkolenia umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV za pośrednictwem portalu lub osobiście w siedzibie firmy:

Świtoń-Paczkowski Sp. z o.o.

Ul. Zdrojowa 2b

65-142 Zielona Góra

Dlaczego warto u nas pracować? Bo u nas masz pewne:

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • pracę stacjonarną na pełen etat
  • kartę MultiSport
  • imprezy integracyjne

Formularz rekrutacyjny

1

Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych pracowników, zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy.

2

Możesz także przesłać nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą poniższego formularza.

3

Osoby, których oferty zostaną pozytywnie rozpatrzone zostaną powiadomione o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

* Pola wymagane

Informacje dla kandydata do pracy:

  • Osoby, których oferty zostaną pozytywnie rozpatrzone zostaną powiadomione o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.
  • Osoby, których oferty zostaną negatywnie rozpatrzone, nie będą o tym poinformowane, a dokumenty aplikacyjne zostaną komisyjnie zniszczone. W przypadku wyrażenia przez kandydata do pracy zgody na przetwarzanie jego danych osobowych do celów przyszłych rekrutacji - dokumenty aplikacyjne zostaną pozostawione w siedzibie spółki w celu przeprowadzenia kolejnej rekrutacji.