Świtoń-Paczkowski

Aktualności

17 cze
2020

Wybierz dostawczego Volkswagena

z tarczą korzyści w PROFIT Lease W niskiej racie już od 784 zł netto miesięcznie

Profit Lease - dwie raty gratis

Leasing z niską ratą

Profit Lease to leasing, w którym Twoja rata jest o wiele niższa niż w leasingu klasycznym. Dlaczego? Ponieważ nie spłacasz całego kosztu auta, a jedynie utratę jego wartości podczas użytkowania. A opłata wstępna zaczyna się już od 5%! Dodatkowo, spłacimy 2 pierwsze raty Twojego nowego Volkswagena. Pod koniec umowy Profit Lease to Ty decydujesz, czy zwracasz samochód dealerowi (który zajmuje się jego sprzedażą) i wybierasz nowy, czy wykupujesz auto na zawsze.

Pobierz zasady oferty Profit Lease - dwie raty gratis.

 

Profit Lease Step-out

Jeszcze bardziej elastyczny - Rezygnujesz z auta? Nie płacisz!

Opcja leasingu Profit Lease Step-out gwarantuje jeszcze bardziej elastyczne zakończenie Twojej umowy leasingowej. Potrzebujesz samochodu, żeby podołać nowym wyzwaniom, ale boisz się ewentualnych zmian na rynku pracy?

Profit Lease Step-out jest dla Ciebie! W momencie gdy przychody Twojej firmy spadną lub nastąpią inne okoliczności niesprzyjające prowadzeniu działalności, możesz oddać samochód do salonu i zakończyć wszelkie zobowiązania. Pamiętaj, że Profit Lease Step-out wymaga wpłaty wstępnej, która wynosi 5% wartości auta. Jedno się nie zmienia: niskie raty to nasz kierunek!

Pobierz zasady oferty Profit Lease Step-out

 

 

Wybierz dostawczego Volkswagena z tarczą korzyści w autonajmie

Wybierz dostaweczego Volkswagena z tarczą korzyści w Ofercie Lato