Świtoń-Paczkowski

Aktualności

25 mar
2021

Das WeltAuto razy 100 tysięcy

Już 100 tysięcy osób w Polsce zaufało marce Das WeltAuto podczas zakupu samochodu używanego.

"Już 100 tysięcy osób w Polsce zaufało marce Das WeltAuto podczas zakupu samochodu używanego. W zeszłym tygodniu przekazano jubileuszowy 100 tysięczny pojazd. Kluczyki do niego to nie wszystko, co od dealera odebrał nowy właściciel.

Seat Leon, na którego zdecydował się klient, był na siódmym miejscu najczęściej wybieranych aut w programie Das WeltAuto w 2020 roku. Ten konkretny model to wersja kombi z bogatym wyposażeniem, pakietem FR, a w momencie wydania mający niecałe 89 tysięcy kilometrów przebiegu.

100-tysięczne auto sprzedane w programie Das WeltAuto wyjechało od dealera Switoń-Paczkowski w Zielonej Górze, gdzie oficjalnie przekazano je nowemu właścicielowi. – Decyzja o wyborze tego egzemplarza była szybka, ale też przemyślana. Oglądałem podobny model u innego sprzedawcy, z mocniejszym silnikem, ale w gorszym stanie. Ten z programu Das WeltAuto prezentował się znacznie lepiej, a dodatkowe profity, jak gwarancja, nowe filtry i olej sprawiły, że wybór padł na tego Leona. Duże znaczenie miała też dla mnie udokumentowana historia samochodu – mówi pan Alan, nowy właściciel Seata Leona z 2014 r. – Samochód trafił do nas od pierwszego właściciela, który serwisował go tylko w ASO, dlatego cała jego przeszłość jest doskonale znana – mówi Bartosz Przybyła, doradca klienta w Das WeltAuto Switoń-Paczkowski Zielona Góra."

Fragment artykułu pochodzi z portalu:

www.automotoklassik.pl